“Ενημέρωση – Έλεγχος Προόδου Α’ τριμήνου 2022-23

Αγαπητοί γονείς-κηδεμόνες,
την Παρασκευή 16 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 13:20 – μετά την αποχώρηση των μαθητών και τη λήξη του πρωινού προγράμματος – θα γίνει ενημέρωση, κατά τμήμα, των γονέων/ κηδεμόνων για την πρόοδο των μαθητών (A΄τριμήνου) και θα δοθούν οι Έλεγχοι Προόδου των μαθητών της Γ΄, Δ΄, Ε΄ και Στ΄ τάξης.  Λόγω της πανδημίας παρακαλείστε, κατά την επίσκεψή σας, να τηρείτε όλα τα απαιτούμενα μέτρα για την αποφυγή της διασποράς του νέου κορονοϊού Covid-19, όπως αυτά έχουν διατυπωθεί από τον Ε.Ο.Δ.Υ.. Να σημειωθεί πως υπάρχει πάντα η δυνατότητα τηλεφωνικής ή ηλεκτρονικής ενημέρωσης στις ώρες, που έχουν ορίσει οι εκπαιδευτικοί του τμήματος και επίδοσης του Ελέγχου Προόδου στο/στη μαθητή/τρια, ύστερα από επικοινωνία σας με τον/την δάσκαλο/δασκάλα του τμήματος. “

ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ